Dojazd

Od Warszawy trasą katowicką

Aleją Krakowską do Janek, następnie na rozwidleniu w prawo w trasę katowicką (kierunek Wrocław) aż do Nadarzyna, około 1km za zjazdem do Nadarzyna skręcamy w prawo i (po 20 m w lewo) na Urszulin, jedziemy przez Starą Wieś, Urszulin do Książenic, na rondzie w Książenicach w prawo w kierunku Grodziska Mazowieckiego, w miescowości Opypy skręcamy w lewo (przy niebieskiej kapliczce) i jedziemy około 1 km (początkowo asfalt następnie droga bita) do kolejnego asfaltu w który skręcamy w prawo (w miejscowości Radonie, również przy kapliczce) i po przejechaniu około 1 km w miejscowości Szczęsne skręcamy w prawo w ul.Fiołkową i po około 50 m również w prawo w ulicę Piwoniową.

Druga opcja to dojechać trasą Katowicką (S7) do Siestrzeni, zjechać w prawo na Grodzisk Mazowiecki, po 3 km w Książenicach za stacją Orlen skręcić w lewo, przejechać przez Osiedle Książenice II, drogą z płyt betonowych a następnie asfaltową do końca, w miejscowości Radonie w prawo i po około 1500 m skręcić w prawo przy znaku Opypy 0,1 km.

Od strony Grodziska Mazowieckiego ulicą Radońską

Jadąc główną szosą (ul.Sienkiewicza)od strony Warszawy skręcamy na trzecich światłach w lewo i po 10m przed cmentarzem (starym) jeszcze raz w lewo w ul. Radońską, którą jedziemy 3km mijając po drodze stację WKD, miejscowość Odrano Wola, nowy cmentarz za którym po przejechaniu 1km na granicy miejscowości Szczęsne i Radonie skręcamy w lewo w ul.Fiołkową i po około 50 m w ul.Piwoniową.


Od strony Grodziska Mazowieckiego ulicą Nadarzyńską

Jadąc od strony Warszawy możemy również skręcić w ulicę Nadarzyńską(w lewo) przy stacji Shell. Po przejechaniu torów WKD skręcamy w prawo w ulicę Warszawską (która zmienia dalej nazwę na Emilii Plater) i jedziemy nią aż do ulicy Radońskiej w którą skręcamy w lewo i po około 2 km po minięciu miejscowości Odrano Wola i Szczęsne w lewo w ul.Fiołkową i po 50 m w prawo w ul.Piwoniową.